Trianglelab Augstu Caurskatāmības FEP Caurules MMU2.0 ender-3 i3 anet mk8 Bowden Presēt 1,75 mm pavedienu ID2mm OD4mm ne-politetrafluoretilēna (PTFE)


Jauns produkts

€2.04

€2.39

-14%Tagi: 3D Printera Daļas un Piederumi, Datoru Un Biroja, Lēti 3D Printera Daļas un Piederumi, Augstas Kvalitātes Datoru Un Biroja, 3D Printera Daļas un Piederumi.

***-***

***-***

Ja jums ir nepieciešams, lai nosūtītu UPS/Fedex/TNT/DHL ,lūdzu, sazinieties ar mums.Mums ir nepieciešams, lai pārrunātu ar kravu pārvadājumiem ar jums. Ar trianglelab vienmēr ir bažas par produktu kvalitāti.Mēs izstrādājam produktu un smagi strādā, lai uzlabotu kvalitāti.Mēs ne pamest mūsu reputācija, jo daudz lētu produktu tirgū.Tiek uzskatīts, ka tikai augstas kvalitātes produktus, var nodrošināt kvalitāti savu darbu un dot drošību uz darbu. Daži mūsu produkti var būt dārgāka nekā citi,bet, lūdzu, ticiet mūsu kvalitātes un ticu, ka jums nebūs žēl, ja jūs saņemt preces. Brīdinājums: mēs atradām, ka nesen viltus un sliktas kvalitātes produktiem, kas tika nozagts,mūsu produkti tika pārdoti,un zemākas kvalitātes produkti tika pārdoti par zemu cenu.Lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai klienti.Šis produkts nopērkams tikai veikalos DFORCE un trianglelab.Pārējie ir visas viltotas. HighTransparency FEP Caurule ( 200 ºc ) 1,75 mm pavedienu ID 2mm OD 4mm Paziņojumu: "Mēs cenšamies izvēlēties labākus materiālus, lēnāku ražošanas ātrumu, lielāku pārredzamību un lielāku precizitāti,-cauruļu diametriem. Vienmērīgu iekšējo telpu būs vairāk efektīvi samazina berzes pretestību kvēldiega iekšpusē caurule. Augstā pārredzamības caurule, kas ļaus mūsu klientiem, lai skaidri redzētu kustību materiāls, caur cauruli. Palīdz 3D printeri jābūt precīzi kalibrētai un izmantot. 1.Tas nav PTFE caurules. To var tikai izturēt temperatūru līdz 200 grādiem pēc Celsija. Tas ir galvenokārt izmanto, lai PRUSA MMU iekārtas. Ja jūs vēlaties, lai izturētu caurspīdīgu cauruli no 260 grādiem pēc Celsija. Jums ir nepieciešams, lai nopirkt vēl vienu no mūsu produktiem. Tas tiek ražots. Pārdošanas sākās ap 10 jūnija. 2.To var uzstādīt uz 3D printeri ar dažādu marku un dažādi modeļi. Pavedienu atbalsta 1,75 MM stieples diametrs. Lūdzu, esiet uzmanīgi, ne nopirkt sliktas kvalitātes pavedienu. Jo stieples diametrs sliktas kvalitātes kvēldiega, nav atļauta. Nevienmērīga pavedienu ar nevienmērīga biezuma izraisīs lielu pretestību no zondi. Brīdinājums: mēs atradām, ka nesen viltus un sliktas kvalitātes produktiem, kas tika nozagts,mūsu produkti tika pārdoti,un zemākas kvalitātes produkti tika pārdoti par zemu cenu.Lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai klienti.Šis produkts nopērkams tikai veikalos DFORCE un trianglelab.Pārējie ir visas viltotas.

Vienuma Tips Teflona
Maksimālā Temperatūra 200
Zīmola Nosaukums DFORCE
Krāsa Caurspīdīgu krāsu
Materiāls Fep
Modeļa Numurs augstu caurskatāmības FEP Caurule

Uzrakstīt recenziju

Trianglelab Augstu Caurskatāmības FEP Caurules MMU2.0 ender-3 i3 anet mk8 Bowden Presēt 1,75 mm pavedienu ID2mm OD4mm ne-politetrafluoretilēna (PTFE)

Trianglelab Augstu Caurskatāmības FEP Caurules MMU2.0 ender-3 i3 anet mk8 Bowden Presēt 1,75 mm pavedienu ID2mm OD4mm ne-politetrafluoretilēna (PTFE)

Saistītie Produkti