MAX31865 PT100/PT1000 PTA-Ciparu Pārveidotāju Valdes Termopāris Temperatūras Sensors Pastiprinātāja Modulis 3.3 V/5V


Jauns produkts

€2.05

€2.29

-10%Tagi: Integrālās Shēmas, Elektroniskās Detaļas Un Piederumi, Lēti Integrālās Shēmas, Augstas Kvalitātes Elektroniskie Komponenti Un Piederumi, Integrālās Shēmas.

Apraksts

Precīza temperatūras sensoru, nekas beats Platīna PTA. Pretestības temperatūras detektori (RTDs) ir temperatūras sensori, kas satur pretestība, kas maina pretestību vērtības, kā tās temperatūras izmaiņas, būtībā veida thermistor. Šajā sensors, pretestība ir faktiski nelielu sloksnes Platīna pretestība 100 omi pie 0°C, tādējādi nosaukumu PT100. Salīdzinot ar lielāko daļu NTC/PTC thermistors, PT tipa PTA ir daudz stabilāks un precīzi (bet arī dārgāka) PT100 ir izmantota daudzus gadus, lai mērītu temperatūru laboratorijas un rūpniecības procesos, un ir izstrādāta reputācija precizitāti (labāk nekā termopāriem), atkārtojamība un stabilitāti.

Tomēr, lai iegūtu, ka precizitāte un pareizība no jūsu PT100 PTA jums ir izmantot pastiprinātāju, kas ir izstrādāta, lai lasītu zema izturība. Vēl labāk, ir pastiprinātājs, kas var automātiski pielāgot un kompensētu pretestību, kas savieno vadus. Ja jūs meklējat lieliska PTA sensors, šodien ir jūsu laimīgo dienu, jo mums ir jauki Mūsējiem PTA Sensors Pastiprinātājs ar MAX31865 starplaikos lietošanai ar jebkuru 2, 3 vai 4 stieples PT100 PTA!

Mēs esam veiktas dažādas MAKSIMS termopāri, pastiprinātāji un viņi lieliski - bet termopāriem, nav labākais pareizību vai precizitāti, kad rādījumiem jābūt tik laba, cik var būt. Ar MAX31865 rokturi visas jūsu PĒTNIECĪBAS vajadzībām, un var pat kompensētu 3 vai 4 stieples RTDs par labāku precizitāti. Ar to izveidotu savienojumu ar jebkuru mikrokontrolleru vairāk nekā SPI un nolasīt pretestības koeficients no iekšējā ADC. Mēs 430Ω 0.1% rezistors kā atsauces rezistors uz breakout. Mums ir daži piemērs kodu, kas tiks aprēķina temperatūra, kas balstīta uz izturību, lai jūs.

Mēs pat veikti starplaikos 5V atbilst, ar 3.3 V regulatora un līmenī novirzot, tāpēc jūs varat to izmantot ar jebkuru, lai Arduino vai mikrokontrolleru.

Katram pasūtījumam nāk ar vienu samontēti PTA pastiprinātājs starplaikos padome. Arī nāk ar diviem 2-pin termināla bloki, savienojuma PTA sensoru) un pin header (plug jebkurā breadboard vai perfboard). Nepieciešams PT100 PTA nav iekļauti! (Bet mēs sastāva tos veikalā). Daži lodēšanas ir nepieciešams, lai lodēt galvenes un spaiļu bloki, lai breakout, bet tas ir viegls uzdevums, ar lodēšanas instrumenti.

Lūdzu, ņemiet vērā: tas neietver PTA sensors!

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Barošanas Spriegums 1
Izkliedes Jauda 1
Darbības Temperatūra 1
Stāvoklis Jauns
Modeļa Numurs MAX31865
Pieteikums Dators
Zīmola Nosaukums TENSTAR ROBOTS
Veids Sprieguma Regulators
Iepakojums SMD

Uzrakstīt recenziju

MAX31865 PT100/PT1000 PTA-Ciparu Pārveidotāju Valdes Termopāris Temperatūras Sensors Pastiprinātāja Modulis 3.3 V/5V

MAX31865 PT100/PT1000 PTA-Ciparu Pārveidotāju Valdes Termopāris Temperatūras Sensors Pastiprinātāja Modulis 3.3 V/5V

Saistītie Produkti